Biznesa idejas jauniešiem

Līdz ar to strādājot ar mūsu jauniešiem mentori aicināja būt tālredzīgiem, nemitīgi pilnveidoties un būt gataviem dzīves izaicinājumiem. Bērnu aktivitātes paklājiņi. Esam gandarīti par jauno uzņēmēju aizrautību un spožajiem rezultātiem atbalstītāju uzrunāšanā. Bija padomāts ne tikai par prezentācijas satura, bet arī par noformējumu, pasniegšanas veidu, līdzi ņemot izstrādātos paraugus un produktus. Aizvadītajā nedēļā, Pirmā vieta pretendē uz eiro lielu balvu, otrā — uzbet trešā — uz eiro. Kontaktinformācija: Tālrunis: 6 53 Fakss: 6 53 e-pasts: pasts livani. Vidusskolniece Santa Upīte Līvānu 1.

Saistītie raksti

Jauniešiem tā ir lieliska iespēja un pieredze mācīties no citiem, iegūt svarīgus padomus un kontaktus no dažādiem vietējiem un ārzemju uzņēmējiem. Jaunieši jau izstrādājuši sava produkta prototipu un Valmieras tehnikuma laboratorijā sākuši izgatavot pirmos eksemplārus. Mums bieži nākas dzirdēt, ka bizness nozīmē uzdrīkstēšanos riskēt par etoro forex trading guide tam, ka rezultāts ir absolūti neparedzams. LV RU. Jau interesējas pansionāti. Sīkāka informācija: Ikšķiles novada pašvaldības Izglītības, sporta un jaunatnes lietu pārvaldes jaunatnes lietu speciālists Einārs Ervīns Deribo T.

Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumu programmas vadītāja Ilze Kobiaka lepojas ar uzņēmīgajiem jauniešiem, kuri ar savām biznesa idejām iekļuvuši ieguldīt akcijās caur bitcoin 10 labāko finālistu vidū, biznesa idejas jauniešiem uzsver, ka jau tagad viņi ir ieguvēji, — jau skolas solā var izdzīvot, kā tas ir — būt biznesmenim, sākot no idejas modelēšanas un biznesa plāna izstrādāšanas līdz reālai produkta izveidei, investoru piesaistei un sava produkta prezentācijai. Biznesa ideju konkurss jauniešiem. Valsts jaunatnes programma.

Iepriekšējos gados dalībnieki bija ī paši cītīgi gatavojušies, lai pārsteigtu vērtēšanas komisiju.

Jūsu vārds. Dace Kalniņa no Ošupes pagasta lauku tūrisma pakalpojumu klāstu papildinās ar jaunu produktu - uztura bagātinātāju, kura būtiskākā sastāvdaļa ir bioloģiski izaudzētie ķiploki. Dreamers — ekoloģiskas smaržas. Otrā vieta un mentora pakalpojums tika alūksnietes Māras Saldābolas projektam "Linu apģērbu ražošana bērniem". Ideja par palīdzību cilvēkiem ar Parkinsona slimību sākās ar to, ka valcēniete Jete Jozefīne Jansone, ieejot kafejnīcā, ieraudzīja cilvēku gados, kuram roku trīcēšanas dēļ bija grūti paēst, un sāka interesēties, kāpēc cilvēkiem ir šāda kaite. Izvērtējot pusfinālistu video un projekta pilnveidošanas pieteikumus, ekspertu komanda noskaidrojusi finālistus. Katrīna Valaine, aizstāvot savu biznesa ideju "Katrīnas Valaines pirts zāļu paklāju darbnīcas attīstība", ieguva 1.

Biznesa ideju konkurss jauniešiem

Dace gatavos ķiploku pulveri tējām un garšvielām, kā arī kopā ar kastaņu pulveri radīs sadzīves tīrīšanas līdzekļus. Turklāt visu trīs jauniešu projekti ir laureātu sarakstā. Pēc 1. Heaton — apsildāma ēdienu paplāte. Konkursa "Laukiem būt! Nosūtīt vēstuli. Projekta mērķis ir celt jauniešu potenciālu, pārliecību un uzlabot uzņēmējdarbībai nepieciešamās zināšanas, kā arī atbalstīt starptautisku jauniešu biznesa komandu veidošanos.

Latgalē attīstīs skolēnu mācību uzņēmumu biznesa idejas

Konkursa rezultātā trīs labākie biznesa ideju autori katrā grupā iegūs naudas balvas: 1. Nolikums un detalizēta informācija ŠEIT.

Jautājums domei. Pēc katras video prezentācijas jauniešiem vērtēšanas komisijas locekļi uzdeva jautājumus.

Jauniešu projekti guvuši lielu sabiedrības atsaucību, piesaistot gandrīz 17 eiro lielu pūļa finansējumu. Mentora lomu uzņēmušies Ikšķiles novada melhor aplicativo para negociacao de dia de criptomoedas biedrības pārstāvji. Pēc katras video prezentācijas jauniešiem vērtēšanas komisijas locekļi uzdeva jautājumus. Pasākuma laikā bija iespēja noklausīties iedvesmojošu mentoru pieredzes stāstus, taču šī pasākuma galvenā sadaļa bija biznesa ideju prezentēšana un starptautisko komandu veidošana. Swedbank © Nikola Lienīte Kaģe Rožupes pamatskolas 7. Blind ABC — braila raksta alfabēts ar skaņas elementiem.

  • Kas ir labākais bitcoin uzņēmums, kurā ieguldīt
  • Piedāvā biznesa idejas cilvēku labā :: vfhhgaw.liktenzimes.lv
  • Valmieras tehnikumu pārstāvēja 29 uzņēmīgi jaunieši, kuri prezentēja septiņas potenciālās biznesa idejas:.

Tweet Dalies. Par personīgajām naudas lietām lasi: blog. Pirms tam viņa palīdzēja jauniešiem izstrādāt biznesa plānus. Pasākuma rīkotāji pateicas žūrijas pārstāvjiem: Jelgavas biznesa inkubatora vadītājam Ņikitam KazakevičamLatgales speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka 100 bezmaksas naudas pieņemšanas sistēma Vladislavam StankevičamRēzeknes novada pašvaldības Izglītības-uzņēmējdarbības kontaktpunkta speciālistei Maijai Hartmanei un Daugavpils novada domes Izglītības pārvaldes jaunatnes projektu koordinatorei Milānai Ločai. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs kādu kriptogrāfiju ieguldīt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Tikai reģistrētiem lietotājiem. Būtiski tiks palielinātas ķiploku audzēšanas platības. Ziņas - Visas ziņas Visas ziņas. Saistītie raksti. Piemēram, cilvēku skaits pasaulē pieaug un vienlaikus iedzīvotāju paēdināšanai nepieciešamās pārtikas daudzums, bet tās izaudzēšanai vajadzīgo zemes platību tuvākajās desmitgadēs nepietiks.